Tuzla Vinç Kiralama Kiralık Sepetli Mobil 0532 761 33 22

Şubelerimiz

Tuzla Şubemiz

Hes Vinç olarak İstanbul – Tuzla bölgesinde mobil vinç kiralama, vinçli kamyon kiralama ve sepetli vinç ( sepetli platform ) kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Vinç sektörü sürekli büyüyüp gelişen ve sürekli kendini yenileyen bir sektör Tuzla vinç kiralama sektörü olarak yıllardır sürdürdüğümüz kalite ve doğru fiyat prensibiyle bu sektör içerisinde önce firmalar arasında yer almayı başardık ve hep de başaracağız. Bu sektör geliştikçe sunulan vinçler ve bunların kalitesi de sürekli artmakta ve her şey daha modern bir yapıya doğru ilerlemektedir.

Tuzla vinç olarak bizde sürekli kendimizi yenilemekte ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Sürekli büyüyen vinç portalımızla Tuzla vinç olarak sektörde sözü geçenler arasında büyük bir onurla yer alıyoruz.

Tuzla sepetli vinç kiralama hizmetleri olarak Tuzla, Aydıntepe, İçmeler, İstasyon, Tepeören gibi tüm bölgelerine hizmet veren platform ve sepetli vinç kiralama firmasıdır.

Tuzla sepetli platform kiralama hizmetlerimiz kapsamında tecrübeli personel ve iş güvenliği standartlarına tam uygunluk esası ile tuzla bölgesinde sepetli platform da müşteri memnuniyetini önde tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tuzla Vinç Kiralama Kiralık Sepetli Mobil 0532 761 33 22

Tuzla Şubemiz

Biz Sizi Arayalım: