[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Şubelerimiz[/minti_headline][minti_unordered_list style=”plus” show_separator=”no”]

[/minti_unordered_list]

[minti_headline type=”h2″ size=”fontsize-xl” align=”align-left”]Pendik Şubemiz[/minti_headline]

Pendik vinç kiralama olarak farklı biçimde olan araçlarımız ile daha geniş alanlarda hizmet vermekteyiz. İstediğiniz tonajlarda ve yüksekliklerde vinçlerimiz günlük ve aylık olarak kiraya verilmektedir.

Kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir.

Pendik vinç kiralama olarak çok yüksek katlardan indirilecek ağır araç ve gereçleri taşımak haricinde, mahsur kalmış şeyleri de taşıma hizmetini de sağlayabiliriz.

Amacımız; Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memnuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti oluşturmaktır.

Vinç kiralama kapsamında olan geniş referans ve çevremiz ile siz yepyeni müşterilerimize güven veren Pendik vinç kiralama sizinle 7/24 gerek telefon gerek ise web üzerinden e-posta yolu ile veya site adresimizden iletişim yolu ile her vaziyette bağlantıya geçmeye hazırdır.

Pendik Vinç Kiralama Kiralık Sepetli Mobil 0532 761 33 22

[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Pendik Şubemiz[/minti_headline]

Biz Sizi Arayalım:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir