[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Şubelerimiz[/minti_headline][minti_unordered_list style=”plus” show_separator=”no”]

[/minti_unordered_list]

[minti_headline type=”h2″ size=”fontsize-xl” align=”align-left”]Kartal Şubemiz[/minti_headline]

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır. Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir.

Yükleme – boşaltma işlerinizi Kartal Hes Vinç’in vinçli kamyon hizmetini kullanarak yapabilirsiniz. Katlanabilir yapısı ile Kartal Hes Vinç hizmetlerinin vinçli kamyonları her türlü yükleme ve boşaltma işlerinizde sizin yanınızdadır.

Kısa bir süre içerisinde ve güvenle yükleme ve boşaltma işlerinizi yapmak istiyorsanız Kartal Hes Vinç’i aramanız yeterlidir. Birçok vinçli kamyonu ile Kartal Vinç sizlerin hizmetindedir. Kapasite olarak sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak seviye de vinçli kamyonlarımız bulunmaktadır.

Kartal Vinç kamyonlarını uzman vinç operatörleri kullanmaktadır. Bu işinizi daha hızlı ve daha kolay yapmanızı sağlar. Sizlere zamandan tasarruf ettirir. Ayrıca ürünlerinizin güvenli yükleme ya da boşaltılmasını sağlar.

İstanbul – Kartal bölgesinde en son teknoloji ürünü olan ve güvenlik sertifikalı her çeşitteki vinçlerimizi uygun fiyatlar ile operatörleri ile birlikte saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman periyotları ile kiralayarak yapılması gereken işlerinizde kullanabilirsiniz.

Kartal Vinç Kiralama Kiralık Sepetli Mobil 0532 761 33 22

[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Kartal Şubemiz[/minti_headline]

Biz Sizi Arayalım:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir