[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Şubelerimiz[/minti_headline][minti_unordered_list style=”plus” show_separator=”no”]

[/minti_unordered_list]

[minti_headline type=”h2″ size=”fontsize-xl” align=”align-left”]Gebze Şubemiz[/minti_headline]

Gebze Vinç Kiralama Hizmetleri olarak firma bünyemizde bulunan mobil vinçlerimiz ile Gebze ve Marmara bölgesinde kısa ve uzun süreli vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Gebze’ de vinç hizmeti olarak ağır yük yükleme, montaj ve demontaj hizmeti, fabrika demontaj, taşıma ve montaj hizmeti, rüzgâr enerjisi montajı, tüm santrallerde proje süresince aylık ve yıllık vinç kiralaması, kule vinç demontaj ve montajı, silo, tank, reaktör ve buna benzer endüstriyel ağır sanayi montajı ve birçok alanda hizmetimiz güvenli bir şekilde yapılır.

Her türlü yükleme ve boşaltma işleminizde Gebze Vinç’in kamyonlu vinç hizmetlerinden profesyonel olarak yararlanabilirsiniz. Gebze kamyon vinçler sizlere hızlı, kolay ve güvenli bir yükleme ve boşaltma sağlar.

Gebze bölgesinde en son teknoloji ürünü olan ve güvenlik sertifikalı her çeşitteki vinçlerimizi uygun fiyatlar ile operatörleri ile birlikte saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman periyotları ile kiralayarak yapılması gereken işlerinizde kullanabilirsiniz.

Gebze Vinç Kiralama Kiralık Sepetli Mobil 0532 761 33 22

[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Gebze Şubemiz[/minti_headline]

Biz Sizi Arayalım:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir