[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Vinç Çeşitleri[/minti_headline][minti_unordered_list style=”plus” show_separator=”no”]

[/minti_unordered_list]

[minti_headline type=”h2″ size=”fontsize-xl” align=”align-left”]Sepetli Vinçler[/minti_headline]

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle her alanda kullanım kolaylığı, pratiklik ve güvenlik için araçlar kullanılmaktadır. Sepetli vinç ya da sepetli platform da bu araçlar arasında bulunmaktadır. Artık kullanılan araçlar, iş alanında fayda sağlayacak ve kolay kullanım, hızlı çözüm ve az masraflı araçlar tercih edilmektedir.

Sepetli vinç kullanımlarına baktığımızda; tadilat- tamirat işlerinde, temizlik işlerinde, bina dış cephe işlerinde, boya işlerinde, çatı tamirat işlerinde aklınıza gelebilecek evimizle ya da iş yerimizle ilgili dış cephe işlerinde daha çok tercih edilmektedir.

Geriye dönük baktığımızda binalara kurulan iskelelerle yapılan bu tür güvenlik gerektiren işlerde hem zaman bakımından hem de can güvenliği açısından doğru değildir. Ancak sepetli vinç kullanımlarına baktığımızda iskele kurulması için harcanan zaman bir kenara çalışan bireylerin can güvenliği en temel ilkedir.

Sadece çalışan güvenliği değil o alanda bulunan çevredeki bireylerin de güvenliğini tehlike altına atan iskeleler sepetli vinç sayesinde artık başvurulan bir metot değildir. İş yerinizle, ya da evinizle ilgili yapılması gereken işler için kolaylıkla kiralayabileceğiniz sepetli vinçler saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere sizlere hizmet vermektedir.

Bu anlamda Hes Vinç firması olarak İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasında sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Zaman tercihine göre bütçenize uygun sepetli vinç kiralama fiyatları ile araç kiralayabilirsiniz.

Sepetli Vinç’e hangi alanlarda ihtiyaç duyulabilir?

  • Dizi Film çekimlerinde yüksek açıdan kamera veya ışık tutma çalışmaları.
  • Işıklandırma direkleri ampul değişimi tamir bakım ve onarımları ve elektrik hatları
  • Dış Cephe çalışmaları (yalıtım, izolasyon, boya, sıva, çeşitli dış cephe temizlik çalışmaları)
  • Tabela montajı ve reklam çalışmaları
[minti_headline type=”div” size=”fontsize-m” align=”align-left”]Sepetli Vinçler[/minti_headline]

Biz Sizi Arayalım:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir